Kontakt

Pytania?

Skontaktuj się z nami.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować wypełnij formularz.

Nie przepadasz za formularzami? Nic straconego! Możesz wysłać do nas e-maila na adres: biuro@ecsystem.pl

Wolisz rozmawiać? Dzwoń śmiało pod numer 12 292 48 61 lub odwiedź nas w naszym biurze w Krakowie.

ELTCRAC SYSTEM Spółka z o.o.

12 292 48 61
biuro@ecsystem.pl

30-803 Kraków ul. Ruciana 3,
NIP 679-278-49-99
REGON 356766841

Joanna Mrozowska

tel: +48 12 292 48 61 w. 11 lub 12

tel: +48 12 292 48 61
fax: +48 12 292 48 62
esklep@ecsystem.pl 

Jakub Grzybowski

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

tel: +48 12 383 07 58
kom. 665 588 566
GG: 50819210
jgrzybowski@ecsystem.pl 

Daniel Ochman Customer service in English

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

tel: +48 12 383 07 58
kom. 794 009 120
GG: 6300202
dochaman@ecsystem.pl 

Patryk Zwolak Customer service in English

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

tel: +48 12 383 07 58
kom.
GG: 61636431
pzwolak@ecsystem.pl 

Patryk Masternak

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

tel: +48 12 383 07 58
pmasternak@ecsystem.pl 

Piotr Kupis

SPECJALISTA DS. DSDI

tel. 506 009 107

pkupis@ecsystem.pl

Michał Reszka

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, SPECJALISTA DS. DSDI

kom. 792 180 240
mreszka@ecsystem.pl 

tel: +48 12 292 48 61

fax: +48 12 292 48 62

handel@ecsystem.pl

Piotr Klęsk Обслуживание клиентов в русский

DYREKTOR DZIAŁU HANDLOWEGO

20 lat w branży security

Systemy IP, HDSDI, Oświetlenie LED, Kontrola dostępu

tel: +48 12 292 48 61
pklesk@ecsystem.pl

Przemysław Urbanik

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

5 lat w branży security

Telewizja przemysłowa: HD-CVI, HD-TVI, AHD, IP

tel: +48 12 292 48 61
kom. 535 999 116
GG: 35229170
purbanik@ecsystem.pl

Paweł Pradel

STARSZY SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

10 lat w branży security

Systemy alarmowe i ppoż, telewizja przemysłowa

tel: +48 12 292 48 61
kom. 506 009 114
ppradel@ecsystem.pl

Piotr Dorynek

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

tel: +48 12 383 07 58
kom. 530 788 866

pdorynek@ecsystem.pl

Jakub Grzybowski

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

tel: +48 12 383 07 58
kom. 665 588 566
GG: 50819210
jgrzybowski@ecsystem.pl 

Daniel Ochman Customer service in English

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

tel: +48 12 383 07 58
kom. 794 009 120
GG: 6300202
dochaman@ecsystem.pl 

Patryk Zwolak Customer service in English

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

tel: +48 12 383 07 58
kom.
GG: 61636431
pzwolak@ecsystem.pl 

Patryk Masternak

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

tel: +48 12 383 07 58
pmasternak@ecsystem.pl 

Michał Reszka

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, SPECJALISTA DS. DSDI

kom. 792 180 240
mreszka@ecsystem.pl 

Piotr Gabzdyl

IMPORT / EXPORT MANAGER

kom. 536 840 860
pgabzdyl@ecsystem.pl 

Katarzyna Wanat Customer service in English Servicio al cliente en español

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Organizacja i obsługa szkoleń, wdrażanie projektów i nowości

tel: +48 12 292 48 61 w. 40
kom. 66 55 88 105
kwanat@ecsystem.pl

Małgorzata Koryczan-Bąk

Księgowość, kadry, windykacja

tel: +48 12 292 48 61 w. 16
mkoryczan@ecsystem.pl

Joanna Mrozowska

Windykacja

tel: +48 12 292 48 61 w. 11 lub 12

Monika Medes

tel: +48 12 292 48 61 w. 17
mmedes@ecsystem.pl

Aneta Falger

KOORDYNATOR DS. PLANOWANIA I INWESTYCJI

tel: +48 12 292 48 61 w. 53
afalger@ecsystem.pl

Łukasz Kutrzeba

KEY ACCOUNT MANAGER

tel: +48 12 292 48 61 w. 50
lkutrzeba@ecsystem.pl

Piotr Kupis

SPECJALISTA DS. DSDI

tel. 506 009 107
pkupis@ecsystem.pl

Piotr Reszka

KIEROWNIK DS. REALIZACJI INWESTYCJI

tel. 502 571 816
preszka@ecsystem.pl

Krzysztof Szczęśniak

tel: +48 12 292 48 61 w. 31
kszczesniak@ecsystem.pl

Jerzy Maślanka

tel: +48 12 292 48 61 w. 30
tel: +48 12 383 07 58 w. 30
jmaslanka@ecsystem.pl
reklamacje@ecsystem.pl

Jerzy Maślanka

tel: +48 12 292 48 61 w. 30
tel: +48 12 383 07 58 w. 30
jmaslanka@ecsystem.pl
reklamacje@ecsystem.pl

Piotr Klęsk Обслуживание клиентов в русский

tel: +48 12 292 48 61
pklesk@ecsystem.pl

Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach pracy firmy: pn-pt 8:00-17:00, sob 9:00-13:00.

Numer konta do wpłat za transakcje: 37 2490 0005 0000 4530 4865 0736 – Alior Bank.