Po godzinach

NASZ ZESPÓŁ

Zarząd

Mirosław Gabzdyl

Prezes Zarządu

Gatunek zagrożony. Wizjoner na przekór pospolitości. Zawsze pod prąd. Sporadycznie na prąd. Poszukiwacz duszy w przedmiotach bezdusznych. Zaciekły wróg szablonów i schematów. Tradycjonalista. Uwielbia się nie zgadzać. Polemizuje, prowokuje, dekonstruuje. Czasem rzeźbi. Ciągle zapomina lub celowo nie pamięta. Ze sportów ekstremalnych najbliższa jest mu działalność gospodarcza. Lubi drób.

Księgowość

Małgorzta Koryczan- Bąk

Główna księgowa

Podpora dla ciężaru zawiłości finansowych firmy. Mimo delikatnej aparycji słynie ze stanowczości i konsekwencji. Bez mrugnięcia okiem potrafi ujarzmić tonę dokumentów i liczb. Jej uśmiech rozbraja wszystko, nawet ładunki złego humoru i chwilowych fanaberii współpracowników.

Dział Inwestycji

Łukasz Kutrzeba

Key Account Manager

Doskonały w analizach logicznych. Opanowanie kontrolera biletów autobusowych. W jednym błysku spojrzenia dostrzega rozwiązanie problemu. Jego „trzy grosze” demolują najbardziej niepodważalne twierdzenia, chociaż konsekwentnie podkreśla, że nie chce tego robić. Zajmuje się na bieżąco administrowaniem sieci, ale pająków nie lubi.

Piotr Reszka

DSDi Product Manager

Stand- uper, komik, gawędziarz firmowy. Ma dar przekonywania ….do złego i niezbite dowody na istnienie UFO. Z igły zrobi widły, a nawet czołg. Zdemaskowany uruchamia orkiestrę najsłodszych instrumentów manipulacyjnych od fanfarów zachwytu po cymbałki. Zawsze chciał być kimś innym, dlatego czasem się przebiera. Resz(k)a jest milczeniem…

Aneta Falger

Koordynator ds. planowania i inwestycji

Jedyna przedstawicielka płci pięknej w dziale usług. Rozważna i romantyczna. Wulkan energii, który czasem wybucha. Zdecydowana nonkonformistka. Wbrew stereotypom miłośniczka sportów motorowych. Mimo, że twardo stąpa po ziemi, czasem ucieka w otchłań literatury pięknej. Nierzadko kosztem spotkań z Morfeuszem.

Piotr Kupis

Projektant i kosztorysant systemów niskoprądowych

Bywa błyskotliwy. Niepokonane „złote usta” poprzednich i nadchodzących lat. Jego riposty są tak cięte, że sam się nimi kaleczy. W Balicach nie lata, a biega za piłką. Popularyzator kultury fizycznej w firmie. Miłośnik sałatki jarzynowej i baraniny. Szczery do bólu, mimo, że boli głównie jego.

Paweł Michalik

Instalator

Zawsze przytakuje i choć sprawia to miłe wrażenie, nie znaczy absolutnie nic. Plecie, ale głównie kable i warkocze swoich córek.  Czasem… trzy po trzy. Pragmatyczny element firmowych wojaży. Rozładowuje napięcie. Wszędzie, a także na stopie… koleżeńskiej. Pogoda ducha nawet jak pada deszcz.

Michał Reszka

DSDi Product Manager

Firmowy globtroter i komiwojażer. Kolejny Reszka na pokładzie, choć zbieżność osób i nazwisk jest przypadkowa. Nie rozstaje się z kierownicą i aparatem fotograficznym. Mimo tego to urodzony optymista. Jego atrybutem jest motyka, bo często porywa się z nią na słońce.

Tomasz Grabowski

Instalator

Typ raczej jowialny. Łatwiej wyprowadzić go na spacer niż z równowagi. Charakteryzuje go anielska cierpliwość i szatańskie spojrzenie.  Smakosz kuchni regionalnej. Jego nalewki przeszły do historii firmowych biesiad. Wśród koleżanek uważany za dobrego kompana na parkiecie.

Dział Handlowy

Piotr Klęsk

Dyrektor Handlowy

W wolnych chwilach…pracuje. Miłośnik wakacji we wschodnim klimacie, czyli „raz na ruski rok” i kurczaka po wietnamsku. Kolekcjoner z przekonania, bo przecież „wszystko się przyda”. Kieruje się rozsądkiem, ze zmiennym skutkiem. Lubi trawę. Głównie kosić. Czasem wpada w panikę i nie chce stamtąd wrócić.

Przemysław Urbanik

Specjalista ds. handlu

Permanentnie uśmiechnięty. Promotor zdrowego trybu życia, pieszych wycieczek górskich, slow joggingu i ekojedzenia. Tylko on twierdzi, że owies jest dla ludzi. W dzieciństwie chciał zostać gospodynią domową, dlatego jego wypieki są jedyne w swoim rodzaju. Szczególnie te na twarzy.

Paweł Pradel

Specjalista ds. handlu

Wyznawca „ świętego spokoju” i konnych podskoków. W siodle czuje się jak ryba w wodzie. Cierpliwość typowa dla pasażera kolei PKP. Baczny obserwator firmowego ekosystemu. Lubi opowiadać kawały. Masterchef grilla i śledzi w śmietanie na imprezach firmowych. Zabezpiecza tyły.

Piotr Dorynek

Online Manager

Jego nazwisko sugeruje, że często wychodzi, ale głownie kontempluje zacisze monitora. Lubi kolor fuksjowy i, jako jedyny z obsady Eltcrac System, potwierdza jego istnienie. Od niedawna zajmuje się fotografią, a jego zdjęcia budzą zainteresowanie nawet wśród elit politycznych.

Jakub Grzybowski

Specjalista ds. handlu

Meloman zdecydowanie nieklasyczny. Długie włosy i czarny samochód podkreślają wiarygodność jego muzycznych pasji. Kulinarny indywidualista. Jego życie zaczyna się po 22.00, kiedy potomstwo zamyka powieki. Kiedyś chodził po górach. Dziś chodzi po pieluchy. Z anarchizmu ostał się jeno kucyk.

Daniel Ochman

Specjalista ds. handlu

Wschodząca gwiazda Działu Handlowego. Cysty hanys prosto z nojlepszego regionu kraju – Ślůnska. Entuzjastycznie reaguje na samochody z przełomu lat 80 i 90-tych, czyli na to, co najczęściej trafia na szrot i  nadaje się na przysłowiowe „ żyletki”. Marzy o Mercedesach:
W124
C126
W140
SL120
W201
…i  plądrowaniu ich silnikowych wnętrzności. Lepiej go ubierać niż żywić.

Joanna Mrozowska

Asystentka Działu Handlowego

„Kobieca dłoń” i kontroler jakości w Dziale Handlowym. Kolorowy zawrót głowy. Artystyczna dusza, która zaskakuje uporządkowaniem. Czasem wystawia mandaty i ustawia po kątach. Czasem kwiaty, czasem naszych handlowców. Częstuje uśmiechem i niesfornym poczuciem humoru.

Dział marketingu

Katarzyna Wanat

Specjalistka ds. marketingu

Obserwatorka wszelkich przejawów twórczości artystycznej, smakosz dobrej kuchni, literatury i muzyki. Nie toleruje bezczynności. W sumie to niczego nie toleruje. Awanturuje się i jazgocze profilaktycznie. Zainteresowania zmienne, sezonowo zanikające. Uzależniona od sportu i oprawek do okularów. Spécialité de la maison: redakcja, adiustacja, korekta.

Magazyn

Jurek Maślanka

Magazynier

80 kilogramów życzliwości i pogody ducha. Niedoceniany przez nikogo geniusz układania i systematyzowania. W wolnych chwilach aktywny fan piłki nożnej w lidze Oldboyów. Propagator jazdy na rowerze. Miłośnik iglaków z całego świata. Czasem sam ukłuje, jak ktoś mu nadepnie na odcisk.