Aplikacja mobilna dla Archipelagu Roztocze w Budach

Aplikacja mobilna dla Archipelagu Roztocze w Budach

Aplikacja mobilna Żywiołaki Roztocza to projekt, który w tym roku udało nam się wdrożyć. Zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy aplikację mobilną dla Archipelagu Roztocze w Budach, która jest multimedialnym przewodnikiem po obiekcie.

Aplikacja mobilna zawiera gry terenowe i informacje o obiektach wchodzących w skład Archipelagu oraz funkcjonuje w oparciu o system Beaconów i QR kodów, które inicjują powiadomienia. Cały system wzbogaca niesamowitą podróż przez obiekty Archipelagu Roztocze i atrakcje regionu, sprawiając, że wizyta w tym miejscu pozostaje niezapomniana.

 

Przeżyj podróż po Archipelagu Roztocze korzystając z naszej aplikacji, w której znajdziesz gry terenowe oraz informacje o obiektach wchodzących w skład Archipelagu.

Aplikacja zawiera trzy gry terenowe, z czego jedna jest składową Traktu Zaklętych Moczarów wzbogaconego o dodatkowe elementy. Zawiera również informacje o obiektach Archipelagu Roztocze i charakterystycznych dla każdego z nich elementach.

Jedna z dostępnych gier terenowych to „Żywiołaki Roztocza” – gra questingowa dla całego regionu Roztocze, prowadząca przez niesamowite miejsca i wszystkie obiekty Achipelagu Roztocze. W ramach gry będzie można zdobyć punkty, które wymienić można na dodatkowe niespodzianki.

„Trakt Zaklętych Moczarów” jest warstwą elektroniczną trasy inspirowanej przygodami Indiany Jonesa i współpracuje z elementami mechanicznymi i sonicznymi gry obecnej w obiekcie Ironland Ruda Żelazna (w trakcie realizacji – otwarcie wiosna 2021). Z kolei „Wirtualne Łapanie Rybek” pozwala bawić się w wirtualne polowanie na rybki i jest dostępne w obiekcie Ironland Ruda Żelazna (w trakcie realizacji – otwarcie wiosna 2021).

W części informacyjnej aplikacji znajdują się wiadomości na temat obiektów Archipelagu Roztocze, które w łatwej i przyjemnej formie odkryją przed wami swoje tajemnice. Na obiekt Archipelagu Roztocze w Budach koło Zamościa składają się: Empiria Zmysłów i Żywiołów Roztocza, Park Miniatur Kresowych, Osada Rzemieślnicza ze Starą Kopalnią, Regionalny Jarmark Różności, Dolina Czasoprzestrzeni i Park Zabaw Kreatywnych. Aplikacja dostarcza również instrukcje obsługi urządzeń w Empirii.

Kolejnymi obiektami prezentowanym w aplikacji są: Zagroda Roztocze, Park Rodzinny w Obszy, Uroczysko Iwnia (w trakcie realizacji – otwarcie wiosna 2021) oraz Ironland Ruda Żelazna (w trakcie realizacji – otwarcie wiosna 2021).

 

Po więcej informacji na temat aplikacji DSDi Info zapraszamy do odwiedzenia naszej dedykowanej strony Twoja Apka.

 

Więcej

Poszukujesz sprawnego dostawcy systemów zabezpieczeń?

nasz
sklep

odwiedź nasz
sklep internetowy