Systemy mobilne

człowiek korzystający ze smartfona

W ofercie naszej firmy znajdują się systemy mobilne wspierające działalność firm i instytucji oraz dostarczające informacji użytkownikowi. Oferujemy również systemy usprawniające proces serwisowy oraz systemy analizy przepływu osób. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji mobilnych.

 

DSDi Info

Modyfikacje wprowadzane od ręki i możliwość dostosowania szablonu aplikacji do potrzeb to główne zalety aplikacji. Jednak, co najważniejsze – w prosty sposób przekażesz użytkownikom informacje, które chcesz i kiedy chcesz.

Jeśli potrzebujesz aplikacji, która zaprezentuje twoją ofertę bądź przekaże jakiekolwiek informacje użytkownikowi, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. DSDi Info właśnie to robi – przede wszystkim służy do przekazywania treści, czy to informacyjnych czy promocyjnych.

Wygląd aplikacji można modyfikować, dostosowując do kolorystyki identyfikacji wizualnej twojej firmy. Wszystkie zmiany – od wyglądu po treść – wprowadzasz poprzez panel CMS paroma kliknięciami. Nie ma potrzeby zagłębiania się w odmęty kodu aplikacji, więc masz całkowitą kontrolę nad jej zawartością.

Aplikacja współpracuje z Beaconami. Odbiera wysyłany przez nie sygnał Bluetooth i wyświetla powiadomienia push, do których przypisane są odpowiednie treści. Dodatkowo wykorzystanie tej technologii pozwala analizować ruch użytkowników aplikacji. Dane zbierane w ten sposób mogą być wykorzystywane na przykład do planowania kampanii reklamowej i pomiaru jej efektywności.

Aplikacja pozwala również na tworzenie spersonalizowanych tras zwiedzania lub gier terenowych. Poprowadź zwiedzających po ciekawych punktach znajdujących się na terenie twojej infrastruktury i zaangażuj ich w edukacyjną rozgrywkę!

 

DSDi Serwis

System DSDi Serwis umożliwia planowanie, zgłaszanie, zarządzanie, archiwizację i nadzór nad działaniami serwisowymi. Sprawdzi się w każdych warunkach, w których niezbędne jest stałe monitorowanie stanu technicznego wszelkiego sprzętu, od którego sprawności zależy bezpieczeństwo osób lub brak przerw w pracy.

Kontrola nad serwisami nigdy nie była tak prosta. Z naszą aplikacją zgłaszanie usterek i komunikacja między pracownikami stają się o wiele szybsze, co poprawia wydajność pracy. Dzięki DSDi Serwis cały proces serwisowy pozostaje pod kontrolą administratora. Ten ma nieustanny wgląd do historii serwisowej oraz bieżących napraw czy przeglądów i może również rozdzielać pracę serwisantów.

Wszystkie informacje odnośnie przeprowadzonych prac zostają zapisane na serwerze, a historię serwisową interesującego nas urządzenia czy pojazdu wyszukać można za pomocą szczegółowych filtrów. Każdy pracownik posiada wgląd do historii obiektów, do których został uprawniony – jest to przede wszystkim ważne w przypadku serwisantów czy pracowników technicznych, którzy dzięki aplikacji niezbędne informacje mają w zasięgu ręki.

 

DSDi Flow

Jest to wielofunkcyjna platforma do monitorowania i analizowania ruchu osób w dowolnej lokalizacji (takiej jak sklepy, galerie, zakłady przemysłowe, imprezy masowe) czy w komunikacji miejskiej.

Dzięki platformie dowiesz się na przykład, ile osób wchodziło i opuszczało twój sklep, a także ilu klientów powracało. W przypadku komunikacji zbiorowej platforma dostarcza informacji o najbardziej obleganych liniach czy najczęstszych przesiadkach. Prócz tego, możliwe jest lokalizowanie wszelkich sprzętów czy pojazdów.

System pozwala na zbieranie anonimowych danych za pomocą rozmieszczonych w odpowiednich miejscach terminali, które odbierają sygnał Bluetooth emitowany przez smartfony. Terminale nie przechwytują przy tym żadnych danych osobowych, więc rozwiązanie to jest całkowicie bezpieczne.

 

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę główną DSDi.

 

Więcej
Okablowanie elektryczne

Okablowanie elektryczne i teletechniczne

Bezstratny przesył sygnału elektrycznego oraz energii elektrycznej, zwłaszcza w niesprzyjających warunkach otoczenia, jest możliwy do osiągnięcia dzięki zastosowaniu wysokiej jakości okablowania. Okablowanie wykorzystywane w budowie instalacji

Czytaj więcej »
smart home i aplikacja

Systemy automatyki i Smart Home

Inteligentny dom (Smart Home) to możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią. W ofercie posiadamy urządzenia pozwalające uczynić dom inteligentnym, czyli umożliwiające kontrolę nad wybranymi

Czytaj więcej »
systemy audio-video

Nagłośnienie

Doradzamy w wyborze oraz projektujemy systemy audio-video, systemy sterowania urządzeniami multimedialnymi i audiowizualnymi, a także posiadamy w ofercie interaktywne urządzenia prezentacyjne. Nasi projektanci opracowują koncepcję, sporządzają

Czytaj więcej »

Poszukujesz sprawnego dostawcy systemów zabezpieczeń?

nasz
sklep

odwiedź nasz
sklep internetowy