Urządzenia sieciowe LAN/WLAN

Ręka trzymająca kabel ethernet, wpięcie do switcha

Urządzenia sieciowe LAN/WLAN/WAN pozwalają na budowę efektywnego systemu telewizji przemysłowej IP. Dzięki uniwersalności transmisji sygnału cyfrowego, akcesoria sieciowe pozwalają na rozwijanie systemu IP o dodatkowe segmenty i niezależne moduły, takie jak zaawansowana analityka obrazu czy tworzenie ścieżek logicznych z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania zewnętrznego.

 

Switche
Switch’e internetowe to urządzenia sieciowe, które stanowią niezbędny element nowoczesnej sieci komputerowej. Przełączniki te zapewniają wysoką wydajność oraz niezawodną pracę całej sieci poprzez transmisję strumieni danych między wszystkimi elementami, wchodzącymi w skład struktury sieciowej.
Zasada działania switch’y opiera się o rozdzielenie pasma sieciowego na części, które następnie zostaje przydzielone poszczególnym segmentom i urządzeniom w obrębie sieci. Istotną cechą nowoczesnych przełączników jest obsługa zarówno sieci LAN, jak i WLAN. Co więcej, podłączenie typowego switcha do sieci bazuje na zasadzie Plug&Play i jest niezwykle proste.
W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy przełączniki wiodących producentów, w wersjach od 5 do 53 portów, pozwalających na stworzenie infrastruktury sieciowej o dowolnej wielkości.

 

Switche POE/POE+
Switch’e PoE (Power over Ethernet) są obecnie jednymi z najczęściej spotykanych urządzeń w nowoczesnych systemach IP, takich jak monitoring wizyjny czy wideodomofony. Ich przeznaczeniem jest jednoczesne łączenie oraz zasilenie urządzeń wyposażonych w interfejs PoE, wykorzystując do tego celu okablowanie sieciowe (UTP). Zastosowanie takiego rozwiązania znacząco redukuje czasochłonność procesu instalacji systemów IP.
W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę switch’y PoE, o zastosowaniu ogólnym oraz specjalistycznym, gwarantujących wydajną i bezpieczną pracę systemów sieciowych.

 

Więcej
człowiek korzystający ze smartfona

Systemy mobilne

W ofercie naszej firmy znajdują się systemy mobilne wspierające działalność firm i instytucji oraz dostarczające informacji użytkownikowi. Oferujemy również systemy usprawniające proces serwisowy oraz systemy

Czytaj więcej »
Okablowanie elektryczne

Okablowanie elektryczne i teletechniczne

Bezstratny przesył sygnału elektrycznego oraz energii elektrycznej, zwłaszcza w niesprzyjających warunkach otoczenia, jest możliwy do osiągnięcia dzięki zastosowaniu wysokiej jakości okablowania. Okablowanie wykorzystywane w budowie instalacji

Czytaj więcej »
smart home i aplikacja

Systemy automatyki i Smart Home

Inteligentny dom (Smart Home) to możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią. W ofercie posiadamy urządzenia pozwalające uczynić dom inteligentnym, czyli umożliwiające kontrolę nad wybranymi

Czytaj więcej »

Poszukujesz sprawnego dostawcy systemów zabezpieczeń?

nasz
sklep

odwiedź nasz
sklep internetowy