O nas

Jesteśmy Eltcrac System, firmą, która działa na rynku systemów zabezpieczeń od 1991 roku.

W swojej pracy staramy się tworzyć nowe, niekonwencjonalne rozwiązania poprzez łączenie wielu różnych technologii, m.in. systemu security z systemem oświetlenia czy rozwiązaniami IoT.

Naszą firmę tworzą przede wszystkim ludzie – zespół osób zróżnicowanych wiekowo, światopoglądowo i charakterologicznie. Wynikająca z tego różnorodność percepcji pozwala nam na szerokie spektrum działania, co zapoczątkowało naszą myśl przewodnią, którą stało się hasło „łączymy technologie”.

Nasz zespół nieustannie pracuje nad autorskimi projektami i wciela je w życie, monitorując stale zmieniającą się i rozwijającą technologię, a także odpowiadając na potrzeby ludzi. W związku z tym zajmujemy się produkcją oprogramowania oraz przyjmujemy zlecenia na wykonanie aplikacji mobilnych. Prócz tego jesteśmy producentem urządzeń linii Nixar oraz Eiflex.

DSDI

Stworzyliśmy również projekt DSDi, który jest pakietem trzech narzędzi – DSDi Info, DSDi Serwis oraz DSDi Flow – służących kolejno do dystrybucji informacji, kontroli nad serwisami oraz do badania zachowań i przepływu osób. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stron objaśniających funkcjonalności DSDi: strona główna DSDi, przewodnik po DSDi Info, DSDi Flow dla komunikacji miejskiej oraz DSDi Serwis dla przewoźników.

Wraz z ośrodkami naukowymi, takimi jak Akademia Górniczo-Hutnicza, współrealizujemy projekty oraz popularyzujemy nowatorskie rozwiązania dla sektora budowlanego i elektroenergetycznego w obszarze instalacji niskoprądowych.

Posiadamy koncesję wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 kwietnia 2006 roku o numerze L-0079/06.

Jesteśmy członkiem – założycielem Polskiej Izby Systemów Alarmowych, organizacji, której celem jest podnoszenie jakości usług związanych z systemami zabezpieczeń poprzez kształcenie kadr, profesjonalizm usług oraz promowanie urządzeń najwyższej jakości. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują:

Doradztwo techniczne

Opracowanie projektów technicznych i kosztorysów

Dostawę urządzeń

Wykonawstwo i montaż instalacji

Uruchomienie systemu oraz przeszkolenie personelu obsługującego

Pomiary parametrów instalacji elektrycznych, światłowodów, okablowania strukturalnego, sieci bezprzewodowych itp.

Pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Produkcja oprogramowania

Świadczenie usług pomiarowych, badania statystyczne zachowań i przepływu osób