Skontaktuj się
z nami

Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach pracy firmy: 

pn-pt 8:00 – 17:00

sob 9:00 – 13:00

 

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Skontaktuj się z nami poprzez portal zgłoszeń serwisowych.

Możesz również wypełnić formularz

Odwiedź nas w naszym biurze w Krakowie!

Eltcrac System Sp. z o.o.
30-803 Kraków, ul. Ruciana 3

Dane firmy

ELTCRAC SYSTEM Spółka z o.o.

+48 12 292 48 61

biuro@ecsystem.pl

30-803 Kraków, ul. Ruciana 3

NIP 679-278-49-99

REGON 356766841

Telefony i e-maile

Lokalizacja budynku

Joanna Mrozowska

OBSŁUGA SEKRETARIATU

tel: +48 12 292 48 61 w. 11 lub 12

biuro@ecsystem.pl

Jakub Grzybowski

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

tel: +48 12 383 07 58

kom. +48 665 588 566

GG: 50819210

jgrzybowski@ecsystem.pl

 

Daniel Ochman (Customer service in English)

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

tel: +48 12 383 07 58

kom. +48 794 009 120

GG: 6300202

dochman@ecsystem.pl

 

Kamil Muszyński

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

kom. +48 792 580 690

kmuszynski@ecsystem.pl

 

Wojciech Furman

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

kom. +48 792 250 370

esklep@ecsystem.pl

Katarzyna Wanat 

(Customer service in English | Servicio al cliente en español)

KOORDYNATOR DZIAŁU HANDLOWEGO

Organizacja i obsługa szkoleń, wdrażanie projektów i nowości

tel: +48 12 292 48 61 w. 40

kom. +48 665 588 105

kwanat@ecsystem.pl

 

Piotr Klęsk (Обслуживание клиентов в русский)

DYREKTOR DZIAŁU HANDLOWEGO

20 lat w branży security

Systemy IP, HDSDI, Oświetlenie LED, Kontrola dostępu

tel: +48 12 292 48 61

pklesk@ecsystem.pl

 

Przemysław Urbanik

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

5 lat w branży security

Telewizja przemysłowa: HD-CVI, HD-TVI, AHD, IP

tel: +48 12 292 48 61

kom. +48 535 999 116

GG: 35229170

purbanik@ecsystem.pl

 

Paweł Pradel

STARSZY SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

10 lat w branży security

Systemy alarmowe i ppoż, telewizja przemysłowa

tel: +48 12 292 48 61

kom. +48 506 009 114

ppradel@ecsystem.pl

 

Piotr Dorynek

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

tel: +48 12 383 07 58

kom. +48 530 788 866

pdorynek@ecsystem.pl

 

Jakub Grzybowski

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

tel: +48 12 383 07 58

kom. +48 665 588 566

GG: 50819210

jgrzybowski@ecsystem.pl

 

Daniel Ochman (Customer service in English)

SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO

tel: +48 12 383 07 58

kom. +48 794 009 120

GG: 6300202

dochman@ecsystem.pl

Michał Reszka

PRODUCT MANAGER

kom. +48 792 180 240

mreszka@ecsystem.pl 

 

Kamila Brymora

PRODUCT DESIGNER

tel. +48 506 009 107

kbrymora@ecsystem.pl

Piotr Gabzdyl

IMPORT / EXPORT MANAGER

tel. +48 536 840 860

pgabzdyl@ecsystem.pl

Małgorzata Koryczan-Bąk

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY

tel: +48 12 292 48 61 w. 16

mkoryczan@ecsystem.pl

 

Weronika Grabek

KSIĘGOWOŚĆ

tel: +48 12 292 48 61 w.18

platnosci@ecsystem.pl

Aneta Falger

KOORDYNATOR DS. PLANOWANIA I INWESTYCJI

tel: +48 12 292 48 61 w. 53

afalger@ecsystem.pl

 

Piotr Reszka

KIEROWNIK DS. REALIZACJI INWESTYCJI

tel. +48 502 571 816

preszka@ecsystem.pl

Jerzy Maślanka

KIEROWNIK MAGAZYNU

+48 12 292 48 61 w. 31

jmaslanka@ecsystem.pl

 

Arkadiusz Bujas

LOGISTYKA

+48 12 292 48 61 w. 41

logistyka@ecsystem.pl

Damian Domański

Jacek Sendor

tel: +48 12 292 48 61 w. 30

serwis@ecsystem.pl

Piotr Gabzdyl

SPECJALISTA DS. E-COMMERCE

tel. +48 536 840 860

pgabzdyl@ecsystem.pl

nasz
sklep

odwiedź nasz
sklep internetowy