Dream team

TO WŁAŚNIE MY

Zarząd

Mirosław Gabzdyl

Prezes Zarządu

Gatunek zagrożony. Wizjoner na przekór pospolitości. Zawsze pod prąd. Sporadycznie na prąd. Poszukiwacz duszy w przedmiotach bezdusznych. Zaciekły wróg szablonów i schematów. Tradycjonalista. Uwielbia się nie zgadzać. Polemizuje, prowokuje, dekonstruuje. Czasem rzeźbi. Ciągle zapomina lub celowo nie pamięta. Ze sportów ekstremalnych najbliższa jest mu działalność gospodarcza. Lubi drób.

Księgowość

Małgorzta Koryczan- Bąk

Główna księgowa

Podpora dla ciężaru zawiłości finansowych firmy. Mimo delikatnej aparycji słynie ze stanowczości i konsekwencji. Bez mrugnięcia okiem potrafi ujarzmić tonę dokumentów i liczb. Jej uśmiech rozbraja wszystko, nawet ładunki złego humoru i chwilowych fanaberii współpracowników.

Dział Inwestycji


Piotr Reszka

DSDi Product Manager

Stand- uper, komik, gawędziarz firmowy. Ma dar przekonywania ….do złego i niezbite dowody na istnienie UFO. Z igły zrobi widły, a nawet czołg. Zdemaskowany uruchamia orkiestrę najsłodszych instrumentów manipulacyjnych od fanfarów zachwytu po cymbałki. Zawsze chciał być kimś innym, dlatego czasem się przebiera. Resz(k)a jest milczeniem…

Aneta Falger

Koordynator ds. planowania i inwestycji

Jedyna przedstawicielka płci pięknej w dziale usług. Rozważna i romantyczna. Wulkan energii, który czasem wybucha. Zdecydowana nonkonformistka. Wbrew stereotypom miłośniczka sportów motorowych. Mimo, że twardo stąpa po ziemi, czasem ucieka w otchłań literatury pięknej. Nierzadko kosztem spotkań z Morfeuszem.


Paweł Michalik

Instalator

Zawsze przytakuje i choć sprawia to miłe wrażenie, nie znaczy absolutnie nic. Plecie, ale głównie kable i warkocze swoich córek.  Czasem… trzy po trzy. Pragmatyczny element firmowych wojaży. Rozładowuje napięcie. Wszędzie, a także na stopie… koleżeńskiej. Pogoda ducha nawet jak pada deszcz.

Michał Reszka

DSDi Product Manager

Firmowy globtroter i komiwojażer. Kolejny Reszka na pokładzie, choć zbieżność osób i nazwisk jest przypadkowa. Nie rozstaje się z kierownicą i aparatem fotograficznym. Mimo tego to urodzony optymista. Jego atrybutem jest motyka, bo często porywa się z nią na słońce.

Tomasz Grabowski

Instalator

Typ raczej jowialny. Łatwiej wyprowadzić go na spacer niż z równowagi. Charakteryzuje go anielska cierpliwość i szatańskie spojrzenie.  Smakosz kuchni regionalnej. Jego nalewki przeszły do historii firmowych biesiad. Wśród koleżanek uważany za dobrego kompana na parkiecie.

Dział Handlowy

Piotr Klęsk

Dyrektor Handlowy

W wolnych chwilach…pracuje. Miłośnik wakacji we wschodnim klimacie, czyli „raz na ruski rok” i kurczaka po wietnamsku. Kolekcjoner z przekonania, bo przecież „wszystko się przyda”. Kieruje się rozsądkiem, ze zmiennym skutkiem. Lubi trawę. Głównie kosić. Czasem wpada w panikę i nie chce stamtąd wrócić.

Przemysław Urbanik

Specjalista ds. handlu

Permanentnie uśmiechnięty. Promotor zdrowego trybu życia, pieszych wycieczek górskich, slow joggingu i ekojedzenia. Tylko on twierdzi, że owies jest dla ludzi. W dzieciństwie chciał zostać gospodynią domową, dlatego jego wypieki są jedyne w swoim rodzaju. Szczególnie te na twarzy.

Paweł Pradel

Specjalista ds. handlu

Wyznawca „ świętego spokoju” i konnych podskoków. W siodle czuje się jak ryba w wodzie. Cierpliwość typowa dla pasażera kolei PKP. Baczny obserwator firmowego ekosystemu. Lubi opowiadać kawały. Masterchef grilla i śledzi w śmietanie na imprezach firmowych. Zabezpiecza tyły.

Piotr Dorynek

Online Manager

Jego nazwisko sugeruje, że często wychodzi, ale głownie kontempluje zacisze monitora. Lubi kolor fuksjowy i, jako jedyny z obsady Eltcrac System, potwierdza jego istnienie. Od niedawna zajmuje się fotografią, a jego zdjęcia budzą zainteresowanie nawet wśród elit politycznych.

Jakub Grzybowski

Specjalista ds. handlu

Meloman zdecydowanie nieklasyczny. Długie włosy i czarny samochód podkreślają wiarygodność jego muzycznych pasji. Kulinarny indywidualista. Jego życie zaczyna się po 22.00, kiedy potomstwo zamyka powieki. Kiedyś chodził po górach. Dziś chodzi po pieluchy. Z anarchizmu ostał się jeno kucyk.

Daniel Ochman

Specjalista ds. handlu

Wschodząca gwiazda Działu Handlowego. Cysty hanys prosto z nojlepszego regionu kraju – Ślůnska. Entuzjastycznie reaguje na samochody z przełomu lat 80 i 90-tych, czyli na to, co najczęściej trafia na szrot i  nadaje się na przysłowiowe „ żyletki”. Marzy o Mercedesach:
W124
C126
W140
SL120
W201
…i  plądrowaniu ich silnikowych wnętrzności. Lepiej go ubierać niż żywić.

Joanna Mrozowska

Asystentka Działu Handlowego

„Kobieca dłoń” i kontroler jakości w Dziale Handlowym. Kolorowy zawrót głowy. Artystyczna dusza, która zaskakuje uporządkowaniem. Czasem wystawia mandaty i ustawia po kątach. Czasem kwiaty, czasem naszych handlowców. Częstuje uśmiechem i niesfornym poczuciem humoru.

Dział marketingu

Katarzyna Wanat

Specjalistka ds. marketingu

Obserwatorka wszelkich przejawów twórczości artystycznej, smakosz dobrej kuchni, literatury i muzyki. Nie toleruje bezczynności. W sumie to niczego nie toleruje. Awanturuje się i jazgocze profilaktycznie. Zainteresowania zmienne, sezonowo zanikające. Uzależniona od sportu i oprawek do okularów. Spécialité de la maison: redakcja, adiustacja, korekta.

Magazyn

Jurek Maślanka

Magazynier

80 kilogramów życzliwości i pogody ducha. Niedoceniany przez nikogo geniusz układania i systematyzowania. W wolnych chwilach aktywny fan piłki nożnej w lidze Oldboyów. Propagator jazdy na rowerze. Miłośnik iglaków z całego świata. Czasem sam ukłuje, jak ktoś mu nadepnie na odcisk.