o nas

Doradztwo techniczne
Opracowanie projektów technicznych i kosztorysów
Dostawa urządzeń
Wykonawstwo i montaż instalacji
Pomiary parametrów instalacji elektrycznych, światłowodów, okablowania strukturalnego, sieci bezprzewodowych itp.
Uruchomienie systemu oraz przeszkolenie personelu obsługującego
Pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Produkcja oprogramowania
Świadczenie usług pomiarowych, badania statystyczne zachowań i przepływu osób
Poprzedni
Następny

Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

Działamy jako zespół od roku 1991 i jesteśmy firmą z branży security, zajmującą się sprzedażą oraz serwisem elektronicznych systemów zabezpieczeń. Obecnie nasza oferta obejmuje praktycznie wszystkie rodzaje systemów zabezpieczeń i automatyki. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zdobyliśmy na rynku opinię zaufanego partnera biznesowego oraz stabilnego przedsiębiorstwa. Dbamy, by produkty dostarczane przez nas dla naszych klientów odzwierciedlały pozycję firmy, zatem by ich jakość była najwyższa oraz by oferta była systematycznie poszerzana. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, nieustannie zdobywamy wiedzę i niezbędne kwalifikacje oraz uczestniczymy w organizacjach branżowych.

Zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Rucianej 3 w Krakowie, gdzie nasi wykwalifikowani sprzedawcy z działu handlowego z chęcią i zaangażowaniem doradzą w zakupach.

Odwiedź nasz sklep internetowy

www.sklep-ecsystem.pl

co nas wyróżnia?

co nas wyróżnia?

„Łączymy Technologie” stało się naszym hasłem przewodnim. Monitorujemy stale zmieniającą się, rozwijającą technologię i odpowiadając na potrzeby ludzi tworzymy zupełnie nową jakość. Łączymy bazę wiedzy naszych pracowników z produktami z różnych branż i o różnych zastosowaniach, w wyniku czego powstają autorskie projekty i pomysły, które następnie realizujemy w praktyce.

W związku z tym zajmujemy się produkcją oprogramowania oraz przyjmujemy zlecenia na wykonanie aplikacji mobilnych. Prócz tego jesteśmy producentem urządzeń linii Nixar oraz Eiflex.

Stworzyliśmy projekt DSDi, który jest pakietem trzech narzędzi – DSDi Info, DSDi Serwis oraz DSDi Flow – służących kolejno do dystrybucji informacji, kontroli nad serwisami oraz do badania zachowań i przepływu osób. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych objaśniających funkcjonalności DSDi.

Wraz z ośrodkami naukowymi, takimi jak Akademia Górniczo-Hutnicza, współrealizujemy projekty oraz popularyzujemy nowatorskie rozwiązania dla sektora budowlanego i elektroenergetycznego w obszarze instalacji niskoprądowych.

Posiadamy koncesję wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 kwietnia 2006 roku o numerze L-0079/06.

Jesteśmy członkiem – założycielem Polskiej Izby Systemów Alarmowych, organizacji, której celem jest podnoszenie jakości usług związanych z systemami zabezpieczeń poprzez kształcenie kadr, profesjonalizm usług oraz promowanie urządzeń najwyższej jakości. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. 

 

Numer konta do wpłat za transakcje: 37 2490 0005 0000 4530 4865 – Alior Bank.

Numer konta do wpłat za transakcje: 
37 2490 0005 0000 4530 4865 – Alior Bank.