Obszar działalności firmy ELTCRAC SYSTEM

Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa jest niezbędnym elementem zabezpieczenia osób i mienia, kontroli procesów produkcyjnych oraz prewencji. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wachlarz rozwiązań analogowych, cyfrowych i hybrydowych. Posiadamy również zaawansowane technologicznie kamery, w których osiągnięto niespotykany poziom czułości w przetworniku CCD, pozwalający obserwować
przestrzeń w kompletnej ciemności.

Systemy alarmowe

Zapewniamy bogaty wybór systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) wiodących producentów. Systemy alarmowe, które oferujemy przeznaczone są do każdego typu mieszkań, domów jedno i wielorodzinnych, sklepów, biur oraz do większych obiektów jak zakłady produkcyjne, centra handlowe i obiekty konferencyjno-widowiskowe.

Wideodomofony, domofony

Posiadamy bogatą ofertę systemów domofonowych i wideo-domofonowych nie tylko pod względem technologicznych rozwiązań, ale również linii stylistycznej. Szeroki wachlarz unifonów, monitorów oraz paneli bramowych, w różnych wielkościach i kolorach, będzie kompatybilny z linią aranżacyjną każdej przestrzeni architektonicznej. Wciąż monitorujemy pojawiające się na rynkach trendy oraz rozwiązania, które wzbogacą naszą ofertę, zarówno pod względem technologicznym jak i estetycznym.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

Systemy rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu, które posiadamy w sprzedaży, pozwalają na lepsze zarządzanie potencjałem kadry pracowniczej i zabezpieczenie mienia oraz zwiększenie bezpieczeństwa na terenie przedsiębiorstwa. Proponowane przez naszą firmę rozwiązania charakteryzują się bogactwem konfiguracji oraz atrakcyjnym wzornictwem.

Systemy oddymiania i sygnalizacji pożaru

Jesteśmy dystrybutorem systemów sygnalizacji pożaru oraz oddymiania, które ułatwiają akcję gaśniczą, blokując rozprzestrzenianie się żywiołu. W znacznym stopniu minimalizują straty materialne i pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo osób będących w budynku. Posiadamy konwencjonalne systemy przeznaczone dla małych i średnich obiektów oraz dedykowane do zabezpieczenia pomieszczeń o wysokich wymaganiach funkcjonalnych.

Oświetlenie LED i fotowoltaika

Oferujemy urządzenia oraz akcesoria niezbędne do budowania systemów oświetlenia LED, które coraz szybciej wypierają tradycyjne źródła światła. Nasza firma zajmuje się także montażem oraz serwisem elektrowni fotowoltaicznych. Prowadzimy kompleksowe prace polegające na wykonaniu ogrodzenia, przygotowaniu terenu pod montaż konstrukcji nośnej paneli fotowoltaicznych oraz przyłączamy do sieci energetycznej.

Systemy audio-video

Zajmujemy się doradztwem i projektowaniem systemów audio-video, systemów sterowania urządzeniami multimedialnymi i audiowizualnymi, a także interaktywnych urządzeń prezentacyjnych. Nasi projektanci opracowują koncepcje, sporządzają dokumentację oraz kosztorysy przewidzianej inwestycji.