Partnerzy Handlowi

Hikvision jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie produktów i rozwiązań  związanych z systemami monitoringu wizyjnego.  Firma zatrudnia ponad 8,000 inżynierów, w tym ponad 2,000 programistów, dbających o najmniejsze detale w tworzonych przez siebie seriach produktów CCTV.

Kamery i rejestratory HiWatch są najnowszą serią od marki Hikvision. Stawiają one na nowoczesny design oraz intuicyjną obsługę, a także bardzo wysoką jakość wykonania, do której firma Hik przyzwyczaiła swoich odbiorców.

Tak jak prawie wszystkie modele tego producenta,wyposażone są zaawansowane funkcje, takie jak DNR, WDR czy system EXIR. Rozwiązania serii HiWatch przeznaczone są głównie do budowy małych i średnich instalacji monitoringu CCTV, oferując niespotykaną dotąd jakość obrazu i ergonomię w tej kategorii cenowej. 

Firma Hyundai dotychczas kojarzona z branżą motoryzacyjną, poszerzyła swoją ofertę o rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa. Portfolio Hyundai tworzą m.in. kamery IP i AHD, rejestratory NVR i NVRS oraz inne akcesoria CCTV takie jak mierniki.

Kamery tej marki charakteryzują się wysoką dbałością o detale zarówno części wewnętrznych jak i zewnętrznych. Kamery Hyundai opierają się o technologię AHD (4w1 CVBS, HD-TVI, HD-CVI, AHD) oraz IP.