Łączymy technologie

budując nowoczesną przyszłość

Kim jesteśmy

Działamy jako zespół od roku 1991 i jesteśmy firmą z branży security, zajmującą się sprzedażą oraz serwisem elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Wnętrze firmy EC System

Tworzymy zespół ludzi zróżnicowanych wiekowo, światopoglądowo i charakterologicznie. Wynikająca z tego różnorodność percepcji pozwala nam na szerokie spektrum działania, a naszą myślą przewodnią stało się hasło „Łączymy technologie”.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zdobyliśmy na rynku opinię zaufanego partnera biznesowego oraz stabilnego przedsiębiorstwa. Dbamy, by produkty dostarczane przez nas dla naszych klientów odzwierciedlały pozycję firmy, zatem by ich jakość była najwyższa oraz by oferta była systematycznie poszerzana. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, nieustannie zdobywamy wiedzę i niezbędne kwalifikacje oraz uczestniczymy w organizacjach branżowych.

Zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Rucianej 3 w Krakowie, gdzie nasi wykwalifikowani sprzedawcy z działu handlowego z chęcią i zaangażowaniem doradzą w zakupach.

Sala konferencyjna w EC System

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, systematycznemu pogłębianiu wiedzy oraz monitorowaniu zmieniającej się technologii wcielamy w życie nasze autorskie projekty, takie jak DSDi, Nixar czy Eiflex.

Obecnie nasza oferta obejmuje praktycznie wszystkie rodzaje systemów zabezpieczeń i automatyki.

Od 2016 roku rozwijamy Platformę DSDi – projekt zrealizowany w wyniku potrzeby ciągłego rozwoju firmy oraz postępu technologii mobilnych. Wciąż staramy się poszerzać naszą ofertę i nasze możliwości, angażujemy się w tworzenie projektów i nowatorskich rozwiązań.

Prezes Zarządu

Gatunek zagrożony. Wizjoner na przekór pospolitości. Poszukiwacz duszy w przedmiotach bezdusznych. Zaciekły wróg szablonów i schematów. Uwielbia się nie zgadzać. Polemizuje, prowokuje, dekonstruuje. Czasem rzeźbi. Ciągle zapomina lub celowo nie pamięta. Ze sportów ekstremalnych najbliższa jest mu działalność gospodarcza. Cyklista, ale mięsożerny.

Mirosław Gabzdyl

Księgowość

Słynie ze stanowczości i konsekwencji. Bez mrugnięcia okiem potrafi ujarzmić agresywną stertę dokumentów i liczb. Jej śmiech rozbraja wszystko, nawet ładunki złego humoru i chwilowych fanaberii współpracowników. Muchy w nosie neutralizuje jednym spojrzeniem. Zamiast w szampanie, mogłaby się kąpać w truskawkach.

Małgorzata Koryczan-Bąk

Księgowość

Popularyzatorka zdrowego stylu życia. A właściwie, na tle pozostałych członków teamu, w ogóle życia. Zawsze w formie. Wymagająca i skrupulatna. Nie potrzebuje marchewki, a jeśli już, to tylko na talerzu. Wegetarianka, ale nie cyklistka. Ceni sobie prosto z mostu i nie przepada za bawełną. Potrafi popędzić nam kota, szczególnie, że ma ich kilka.

Weronika Grabek

Dyrektor działu handlowego

W wolnych chwilach…pracuje. Miłośnik wakacji we wschodnim klimacie, czyli „raz na ruski rok” i kurczaka po wietnamsku. Kolekcjoner „przyda się”. Kieruje się rozsądkiem, z różnym skutkiem. Działkowiec. Lubi trawę… głównie kosić. Czasem wpada w panikę i nie chce stamtąd wrócić.

Piotr Klęsk

Koordynator działu handlowego

Obserwatorka wszelkich przejawów twórczości artystycznej, smakosz dobrej kuchni, literatury i muzyki. Nie toleruje bezczynności. W sumie to niczego nie toleruje. Awanturuje się i jazgocze profilaktycznie. Zainteresowania zmienne, sezonowo zanikające. Uzależniona od sportu. Wieczna studentka. Spécialité de la maison: redakcja, adiustacja, korekta.

Katarzyna Wanat

Kierownik ds. inwestycji

Stand- uper, komik, gawędziarz firmowy. Ma dar przekonywania... do złego i niezbite dowody na istnienie UFO. Z igły zrobi widły, a nawet czołg. Zdemaskowany uruchamia orkiestrę najsłodszych instrumentów manipulacyjnych od fanfarów zachwytu po cymbałki. Zawsze chciał być kimś innym, dlatego czasem się przebiera. Resz(k)a jest milczeniem…

Piotr Reszka

Koordynator ds. planowania i inwestycji

Jedyna przedstawicielka płci pięknej w dziale usług. Rozważna i romantyczna. Wulkan energii, który czasem wybucha. Zdecydowana nonkonformistka. Wbrew stereotypom miłośniczka sportów motorowych. Mimo, że twardo stąpa po ziemi, czasem ucieka w otchłań literatury pięknej. Nierzadko kosztem spotkań z Morfeuszem.

Aneta Falger

Product Manager, dział DSDi

Na kadrach fotograficznych opowiada historie, które echem odbijają się we wnętrzach firmowych korytarzy. Jak większość artystycznych dusz, jest nieprzewidywalny niczym pogoda na Podkarpaciu. Wschodząca gwiazda reżyserii. Na razie filmuje głównie zarząd firmy, ale ileż można? Ponoć to życie pisze najlepsze scenariusze, więc spokojnie czekamy na debiut.

Michał Reszka

Product Designer

Opiekun sprzętów trudnych i niechcianych. Mentalność psychoterapeuty i dobrego wujka. Jego życzliwa aparycja szybko neutralizuje wszelkie ataki konsumenckie. Nie należy jednak przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Niezalecany kontakt dla kobiet w ciąży, karmiących oraz dzieci bez konsultacji lekarskiej.

Bartłomiej Cholewa

Specjalista ds. e-commerce Import/export manager

Zbieżność osób i nazwisk jest przypadkowa. Próbuje, z marnym skutkiem, oszukać geny. Pokolenie Z, czyli usieciowiony i, jak głosi wieść, usidlony. Ciągle go goni czas, co widać w spadku wagi. Ma dobre strony, ale nikt ich jeszcze nie czytał. Z ekstrawagancji... lubi grube fanfiki, łowienie ryb i leśne wędrówki. Czasem trąci grzyba. A czasem myszką.

Piotr Gabzdyl

Specjalista ds. e-commerce

Młodsze, choć nie najmłodsze już, pokolenie Reszków. Niepokorny i marnotrawny syn swojego ojca. Jabłko, które nie spadło zbyt daleko od jabłoni. W międzyczasie rapuje i projektuje diabelsko mroczne bluzy sportowe. Czasem filozofuje, a przemyślenia zapisuje na skórze. Sprawia wrażenie zrównoważonego, choć to jedynie wrażenie. Wychodzi na pole. Na dworze nie bywa.

Maks Reszka

Specjalista ds. systemów zabezpieczeń

Prototyp serwisanta-uwodziciela. Nasi klienci opisują go jak Yeti - miły, kompetentny, a co gorsza: profesjonalny, a przecież wiadomo, że takich ludzi nie ma. Wygląd przerośniętego cherubinka tuszuje jego prawdziwe oblicze łobuza. Nieustannie podrzuca nam jakieś paczki...

Damian Domański

Specjalista ds. systemów zabezpieczeń

Opis pojawi się niebawem...

Adam Goc

Specjalista ds. Reklamacji

Opis pojawi się niebawem...

Kacper Kukułka

Serwisant

Najmłodszy pracownik oraz pierwszy przedstawiciel pokolenia C w naszym zespole. Podłączony do wszystkiego, co się da, a nawet jak się nie da, to się da. Z technologiami za pan brat, choć brata nie ma. Idzie swoją drogą, która nam czasem wydaje się kręta. Upiera się przy swoim, bo nasze nie zawsze mu pasuje.

Jacek Sendor

Przedstawiciel handlowy

Opis w trakcie tworzenia...

Adam Jakubiak

Specjalista ds. handlowych

Jego nazwisko sugeruje, że często wychodzi, ale głównie kontempluje zacisze monitora. Lubi kolor fuksjowy i, jako jedyny z obsady Eltcrac System, potwierdza jego istnienie. W ostatnich latach wymienił aparat fotograficzny i Instagrama na psa wielkości kanarka. Czekamy z niecierpliwością na zakup pierwszej pelerynki dla Funi.

Piotr Dorynek

Starszy specjalista ds. handlowych

Wyznawca „ świętego spokoju” i konnych podskoków. W siodle czuje się jak ryba w wodzie. Cierpliwość typowa dla pasażera kolei PKP. Baczny obserwator firmowego ekosystemu. Lubi opowiadać kawały. Masterchef grilla i śledzi w śmietanie. Zabezpiecza tyły.

Paweł Pradel

Specjalista ds. handlowych

Permanentnie uśmiechnięty lub przynajmniej udaje. Sprawia wrażenie kompetentnego i niestety trudno to zakwestionować. Promotor wycieczek górskich, ekojedzenia i podrobów. Tylko on twierdzi, że owies i flaki są dla ludzi. Lepiej go ubierać niż żywić. W dzieciństwie chciał zostać gospodynią domową, dlatego z wypiekami czekamy na jego kolejne eksperymenty kulinarne. Czasem mu się coś popierniczy.

Przemysław Urbanik

Specjalista ds. handlu internetowego

Nieformalny szef magazynu 21. Dla niektórych uosobienie słodyczy. Hanys, mors i majsterkowicz. Entuzjastycznie reaguje na samochody z lat 80-tych i lodowatą wodę. Marzy o Mercedesie W124 i plądrowaniu jego silnikowych wnętrzności. Świeżo upieczony mąż, chociaż piecze tylko pizzę.

Daniel Ochman

Specjalista ds. handlu internetowego

Meloman zdecydowanie nieklasyczny. Długie włosy i czarny samochód podkreślają wiarygodność jego muzycznych pasji. Kulinarny indywidualista. Skleja czołgi i czasem siebie do kupy. Z anarchizmu ostał się jeno kucyk. Permanentnie naciąga czas i cierpliwość przełożonych. Jego atrybuty to zdecydowanie kombinerki i czapka niewidka.

Jakub Grzybowski

Specjalista ds. handlu internetowego

Zadeklarowany Piotruś Pan. Podróżnik w głąb siebie i smakosz dobrej muzyki. Ciągle w drodze do gwiazd. Zadaje niewygodne pytania, a jego riposty są tak cięte, że sam się nimi kaleczy. Zmienny jak prąd. Sprzeczności i zaprzeczenia. Czasem gawędziarz, który lubi pomilczeć. Czasem łobuz, ale szarmancki. Czasem Dr Jekyll, czasem Mr Hyde.

Jakub Jęcek

Specjalista ds. handlu internetowego

Opis pojawi się niebawem...

Mateusz Potucha

Specjalista ds. handlowych

Raczej go widać niż słychać. Eremita zamknięty w cyfrowej przestrzeni. Przeszedł sito selekcji naszych oddziałów specjalnych sklepu internetowego i przetrwał. Kolejnym krokiem zapewne będzie Legia Cudzoziemska. Zdigitalizowany mól książkowy. Czasem gotuje.

Wojciech Furman

Magazynier

Jedyna osoba w tej części Polski, która nie śpiewa "Addio pomidory, addio ulubione...", bo ich nie lubi. Pomidory prawdopodobnie odwzajemniają to uczucie. Młodość i werwa. Stara się, jak może, a że może, to się stara. Introwertyk, który ciągle się uśmiecha. Poza tym jest ekstra.

Daniel Pobożniak

Kierownik magazynu

80 kilogramów życzliwości i pogody ducha. Na przekór metryce to Christiano Ronaldo swojego pokolenia, czyli wierny fan piłki nożnej, nie lekarskiej. Kolekcjoner kontuzji i rehabilitacji. W magazynie Asterix, w domu Termomix. Miłośnik iglaków z całego świata. Czasem sam ukłuje, jak ktoś mu nadepnie na odcisk. Jego piętą achillesową jest jego pięta.

Jerzy Maślanka

Specjalista ds. logistyki

Obiekt westchnień wszystkich handlowców, szczególnie gdy trzeba zamówić towar na wczoraj. Bieżąca baza magazynowych informacji. Wie, co w trawie piszczy i w którym kościele dzwoni. Import, export, spedycja, loking i foking - w dwóch słowach człowiek-orkiestra. Twierdzi, że wszystkie dostawy są odjechane. Stara się nie zwariować i nie odjechać z nimi za daleko.

Arkadiusz Bujas

Magazynier

Opis pojawi się niebawem...

Grzegorz Wandas

Magazynier

Opis pojawi się niebawem...

Patryk Kubik

Magazynier

Opis pojawi się niebawem...

Andrzej Król

Realizator inwestycji

Zawsze przytakuje i choć sprawia to miłe wrażenie, nie znaczy absolutnie nic. Plecie, ale głównie kable i warkocze swoich córek. Czasem… trzy po trzy. Pragmatyczny element firmowych wojaży. Rozładowuje napięcie. Uosobienie pogody ducha nawet jak pada deszcz.

Paweł Michalik

Realizator inwestycji

Typ raczej jowialny. Łatwiej wyprowadzić go na spacer niż z równowagi. Charakteryzuje go anielska cierpliwość i szatańskie spojrzenie. Smakosz kuchni regionalnej. Jego nalewki przeszły do historii firmowych biesiad, choć nikt ich nie pamięta.

Tomasz Grabowski

Mirosław Gabzdyl

Mirosław Gabzdyl

Prezes Zarządu

Gatunek zagrożony. Wizjoner na przekór pospolitości. Poszukiwacz duszy w przedmiotach bezdusznych. Zaciekły wróg szablonów i schematów. Uwielbia się nie zgadzać. Polemizuje, prowokuje, dekonstruuje. Czasem rzeźbi. Ciągle zapomina lub celowo nie pamięta. Ze sportów ekstremalnych najbliższa jest mu działalność gospodarcza. Cyklista, ale mięsożerny.

Małgorzata Koryczan-Bąk

Księgowość

Słynie ze stanowczości i konsekwencji. Bez mrugnięcia okiem potrafi ujarzmić agresywną stertę dokumentów i liczb. Jej śmiech rozbraja wszystko, nawet ładunki złego humoru i chwilowych fanaberii współpracowników. Muchy w nosie neutralizuje jednym spojrzeniem. Zamiast w szampanie, mogłaby się kąpać w truskawkach.

Małgorzata Koryczan-Bąk
Weronika Grabek

Weronika Grabek

Księgowość

Popularyzatorka zdrowego stylu życia. A właściwie, na tle pozostałych członków teamu, w ogóle życia. Zawsze w formie. Wymagająca i skrupulatna. Nie potrzebuje marchewki, a jeśli już, to tylko na talerzu. Wegetarianka, ale nie cyklistka. Ceni sobie prosto z mostu i nie przepada za bawełną. Potrafi popędzić nam kota, szczególnie, że ma ich kilka.

Piotr Klęsk

Dyrektor działu handlowego

W wolnych chwilach…pracuje. Miłośnik wakacji we wschodnim klimacie, czyli „raz na ruski rok” i kurczaka po wietnamsku. Kolekcjoner „przyda się”. Kieruje się rozsądkiem, z różnym skutkiem. Działkowiec. Lubi trawę… głównie kosić. Czasem wpada w panikę i nie chce stamtąd wrócić.

Piotr Klęsk
Katarzyna Wanat

Katarzyna Wanat

Koordynator działu handlowego

Obserwatorka wszelkich przejawów twórczości artystycznej, smakosz dobrej kuchni, literatury i muzyki. Nie toleruje bezczynności. W sumie to niczego nie toleruje. Awanturuje się i jazgocze profilaktycznie. Zainteresowania zmienne, sezonowo zanikające. Uzależniona od sportu. Wieczna studentka. Spécialité de la maison: redakcja, adiustacja, korekta.

Piotr Reszka

Kierownik ds. inwestycji

Stand-uper, komik, gawędziarz firmowy. Ma dar przekonywania… do złego i niezbite dowody na istnienie UFO. Z igły zrobi widły, a nawet czołg. Zdemaskowany uruchamia orkiestrę najsłodszych instrumentów manipulacyjnych od fanfarów zachwytu po cymbałki. Zawsze chciał być kimś innym, dlatego czasem się przebiera. Reszt(k)a jest milczeniem…

Piotr Reszka
Aneta Falger

Aneta Falger

Koordynator ds. planowania i inwestycji

Jedyna przedstawicielka płci pięknej w dziale usług. Rozważna i romantyczna. Wulkan energii, który czasem wybucha. Zdecydowana nonkonformistka. Wbrew stereotypom miłośniczka sportów motorowych. Mimo, że twardo stąpa po ziemi, czasem ucieka w otchłań literatury pięknej. Nierzadko kosztem spotkań z Morfeuszem.

Michał Reszka

Product Manager

Dział DSDi

Na kadrach fotograficznych opowiada historie, które echem odbijają się we wnętrzach firmowych korytarzy. Jak większość artystycznych dusz, jest nieprzewidywalny niczym pogoda na Podkarpaciu. Wschodząca gwiazda reżyserii. Na razie filmuje głównie zarząd firmy, ale ileż można? Ponoć to życie pisze najlepsze scenariusze, więc spokojnie czekamy na debiut.

Michał Reszka

Bartłomiej Cholewa

Product Designer

Opiekun sprzętów trudnych i niechcianych. Mentalność psychoterapeuty i dobrego wujka. Jego życzliwa aparycja szybko neutralizuje wszelkie ataki konsumenckie. Nie należy jednak przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Niezalecany kontakt dla kobiet w ciąży, karmiących oraz dzieci bez konsultacji lekarskiej.

Piotr Gabzdyl

Specjalista ds. e-commerce

Import/export manager

Zbieżność osób i nazwisk jest przypadkowa. Próbuje, z marnym skutkiem, oszukać geny. Pokolenie Z, czyli usieciowiony i, jak głosi wieść, usidlony. Ciągle go goni czas, co widać w spadku wagi. Ma dobre strony, ale nikt ich jeszcze nie czytał. Z ekstrawagancji… lubi grube fanfiki, łowienie ryb i leśne wędrówki. Czasem trąci grzyba. A czasem myszką.

Piotr Gabzdyl
Maks Reszka

Maks Reszka

Specjalista ds. e-commerce

Młodsze, choć nie najmłodsze już, pokolenie Reszków. Niepokorny i marnotrawny syn swojego ojca. Jabłko, które nie spadło zbyt daleko od jabłoni. W międzyczasie rapuje i projektuje diabelsko mroczne bluzy sportowe. Czasem filozofuje, a przemyślenia zapisuje na skórze. Sprawia wrażenie zrównoważonego, choć to jedynie wrażenie. Wychodzi na pole. Na dworze nie bywa.

Damian Domański

Prototyp serwisanta-uwodziciela. Nasi klienci opisują go jak Yeti – miły, kompetentny, a co gorsza: profesjonalny, a przecież wiadomo, że takich ludzi nie ma. Wygląd przerośniętego cherubinka tuszuje jego prawdziwe oblicze łobuza. Nieustannie podrzuca nam jakieś paczki…

Damian Domański

Damian Popławski

Młodszy Informatyk

Opis w trakcie tworzenia…

Adam Goc

Opis w trakcie tworzenia…

Kacper Kukułka

Specjalista ds. Reklamacji

Opis w trakcie tworzenia…

Jacek Sendor

Serwisant

Najmłodszy pracownik oraz pierwszy przedstawiciel pokolenia C w naszym zespole. Podłączony do wszystkiego, co się da, a nawet jak się nie da, to się da. Z technologiami za pan brat, choć brata nie ma. Idzie swoją drogą, która nam czasem wydaje się kręta. Upiera się przy swoim, bo nasze nie zawsze mu pasuje.

Adam Jakubiak

Przedstawiciel handlowy

Opis w trakcie tworzenia…

Paweł Pradel

Starszy specjalista ds. handlowych

Wyznawca „świętego spokoju” i konnych podskoków. W siodle czuje się jak ryba w wodzie. Cierpliwość typowa dla pasażera kolei PKP. Baczny obserwator firmowego ekosystemu. Lubi opowiadać kawały. Masterchef grilla i śledzi w śmietanie. Zabezpiecza tyły.

Piotr Dorynek

Piotr Dorynek

Specjalista ds. handlowych

Jego nazwisko sugeruje, że często wychodzi, ale głównie kontempluje zacisze monitora. Lubi kolor fuksjowy i, jako jedyny z obsady Eltcrac System, potwierdza jego istnienie. W ostatnich latach wymienił aparat fotograficzny i Instagrama na psa wielkości kanarka. Czekamy z niecierpliwością na zakup pierwszej pelerynki dla Funi.

Przemysław Urbanik

Specjalista ds. handlowych

Permanentnie uśmiechnięty lub przynajmniej udaje. Sprawia wrażenie kompetentnego i niestety trudno to zakwestionować. Promotor wycieczek górskich, ekojedzenia i podrobów. Tylko on twierdzi, że owies i flaki są dla ludzi. Lepiej go ubierać niż żywić. W dzieciństwie chciał zostać gospodynią domową, dlatego z wypiekami czekamy na jego kolejne eksperymenty kulinarne. Czasem mu się coś popierniczy.

Przemysław Urbanik
Daniel Ochman

Daniel Ochman

Specjalista ds. handlu internetowego

Nieformalny szef magazynu 21. Dla niektórych uosobienie słodyczy. Hanys, mors i majsterkowicz. Entuzjastycznie reaguje na samochody z lat 80-tych i lodowatą wodę. Marzy o Mercedesie W124 i plądrowaniu jego silnikowych wnętrzności. Świeżo upieczony mąż, chociaż piecze tylko pizzę.

Jakub Grzybowski

Specjalista ds. handlu internetowego

Meloman zdecydowanie nieklasyczny. Długie włosy i czarny samochód podkreślają wiarygodność jego muzycznych pasji. Kulinarny indywidualista. Skleja czołgi i czasem siebie do kupy. Z anarchizmu ostał się jeno kucyk. Permanentnie naciąga czas i cierpliwość przełożonych. Jego atrybuty to zdecydowanie kombinerki i czapka niewidka.

Jakub Grzybowski

Mateusz Potucha

Specjalista ds. handlu internetowego

Opis w trakcie tworzenia…

Jakub Jęcek

Specjalista ds. handlu internetowego

Zadeklarowany Piotruś Pan. Podróżnik w głąb siebie i smakosz dobrej muzyki. Ciągle w drodze do gwiazd. Zadaje niewygodne pytania, a jego riposty są tak cięte, że sam się nimi kaleczy. Zmienny jak prąd. Sprzeczności i zaprzeczenia. Czasem gawędziarz, który lubi pomilczeć. Czasem łobuz, ale szarmancki. Czasem Dr Jekyll, czasem Mr Hyde.

Wojciech Furman

Wojciech Furman

Specjalista ds. handlowych

Raczej go widać niż słychać. Eremita zamknięty w cyfrowej przestrzeni. Przeszedł sito selekcji naszych oddziałów specjalnych sklepu internetowego i przetrwał. Kolejnym krokiem zapewne będzie Legia Cudzoziemska. Zdigitalizowany mól książkowy. Czasem gotuje.

Jerzy Maślanka

Kierownik magazynu

80 kilogramów życzliwości i pogody ducha. Na przekór metryce to Christiano Ronaldo swojego pokolenia, czyli wierny fan piłki nożnej, nie lekarskiej. Kolekcjoner kontuzji i rehabilitacji. W magazynie Asterix, w domu Termomix. Miłośnik iglaków z całego świata. Czasem sam ukłuje, jak ktoś mu nadepnie na odcisk. Jego piętą achillesową jest jego pięta.

Jerzy Maślanka
Arkadiusz Bujas

Arkadiusz Bujas

Specjalista ds. logistyki

Obiekt westchnień wszystkich handlowców, szczególnie gdy trzeba zamówić towar na wczoraj. Bieżąca baza magazynowych informacji. Wie, co w trawie piszczy i w którym kościele dzwoni. Import, export, spedycja, loking i foking – w dwóch słowach człowiek-orkiestra. Twierdzi, że wszystkie dostawy są odjechane. Stara się nie zwariować i nie odjechać z nimi za daleko.

Krystian Nawalany

Magazynier

Porzucił dla nas skandynawskie fiordy, bo nie chciały jeść mu z ręki. Skrupulatność godna kronikarza. W poprzednim wcieleniu regularnie badał rubieże wytrzymałości współtowarzyszy w magazynie. Podświadomie lubił krawędzie. Teraz przekonuje świat, że jest spokojny i opanowany. Może nas zaskoczy?

Daniel Pobożniak

Magazynier

Jedyna osoba w tej części Polski, która nie śpiewa „Addio pomidory, addio ulubione…”, bo ich nie lubi. Pomidory prawdopodobnie odwzajemniają to uczucie. Młodość i werwa. Stara się, jak może, a że może, to się stara. Introwertyk, który ciągle się uśmiecha. Poza tym jest ekstra.

Patryk Kubik

Magazynier

Opis w trakcie tworzenia…

Grzegorz Wandas

Magazynier

Opis w trakcie tworzenia…

Andrzej Król

Magazynier

Opis w trakcie tworzenia…

Joanna Mrozowska

Joanna Mrozowska

Obsługa sekretariatu

Kobieca dłoń i kontroler jakości w dziale handlowym. Kolorowy zawrót głowy. Artystyczna dusza, która zaskakuje uporządkowaniem. Wystawia mandaty i ustawia po kątach. Czasem kwiaty, czasem naszych handlowców. Nieustraszona strażniczka firmowych skarbów, na które wszyscy polują. Częstuje jednak chętniej uśmiechem, a my musimy obejść się smakiem.

Paweł Michalik

Realizator inwestycji

Zawsze przytakuje i choć sprawia to miłe wrażenie, nie znaczy absolutnie nic. Plecie, ale głównie kable i warkocze swoich córek. Czasem… trzy po trzy. Pragmatyczny element firmowych wojaży. Rozładowuje napięcie. Uosobienie pogody ducha nawet jak pada deszcz.

Tomasz Grabowski

Realizator inwestycji

Typ raczej jowialny. Łatwiej wyprowadzić go na spacer niż z równowagi. Charakteryzuje go anielska cierpliwość i szatańskie spojrzenie. Smakosz kuchni regionalnej. Jego nalewki przeszły do historii firmowych biesiad, choć nikt ich nie pamięta.

nasz
sklep

odwiedź nasz
sklep internetowy